Hitman 2 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

109,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Hitman 2 to kolejna część znakomicie przyjętej przez graczy serii o łysym zabójcy z kodem kreskowym wytatuowanym na głowie. Nowa część to przede wszystkim kontynuacja i rozwinięcie tych wszystkich czynników, które uczyniły Hitmana tak popularnym. Oznacza to, że po raz kolejny dostaliśmy grę, która daje graczowi ogromną swobodę w podejmowaniu decyzji. Eliminacji każdego celu można dokonać na wiele sposobów, dzięki czemu gra staje się rozrywką na wiele godzin, Ponownemu przechodzeniu misji sprzyjają także osiągnięcia, które wymagają od gracza przetestowania wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się przeciwnika.

Rozgrywka wymaga od gracza ogromnych pokładów cierpliwości i skupienia. Nierzadko trzeba spędzić kilkanaście minut na planowaniu kolejnych ruchów i przewidzeniu wszystkich możliwych sytuacji, które mogą się wydarzyć. Przeciwnicy są  czujni i wykrycie zazwyczaj kończy się śmiercią, dlatego większość misji jest do przejścia tylko po cichu. W końcu najlepszy zabójca to ten, o którym nikt nie wie. Na szczęście twórcy przewidzieli, że nie każdy gracz będzie miał cierpliwość przechodzenia jednej misji kilkanaście razy, by uniknąć błędu, który go zabił i przygotowali także mniej wymagające poziomy trudności. 

Warner Bros

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów