Aliens vs. Predator Collection (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

84,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Aliens vs. Predator

Oto legendarna wojna między dwiema najpopularniejszymi postaciami z gier akcji SF. AvP oferuje 3 niesamowite kampanie dla pojedynczego gracza i zapewnia niezliczone godziny rozgrywki sieciowej w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej.

Spróbuj przetrwać w zupełnie nowej i ekscytującej rozgrywce pierwszoosobowej. Poluj i żeruj wśród śmiercionośnych dżungli i bagien otaczających skazaną na zgubę kolonię Freya’s Prospect.

Cechy gry:

 • Jako Marine będziesz walczyć z klaustrofobią i lękiem - światło będzie twoim przyjacielem, lecz rzadko spotykanym. Jednak Oddziały Specjalne Armii USA to ostatnia linia obrony ludzkości, przez co są uzbrojone po zęby w najnowsze środki wybuchowe i broń automatyczną.
 • Jako Predator będziesz grasować wśród cienia, przemieszczając się wśród koron drzew, aby zastawiać pułapki na swe ofiary. Chociaż będziesz wyposażony w szereg potężnych i nietypowych broni oraz sprzęt tropiący, honor zmusi cię do wyjścia z ukrycia i stawienia czoła trofeom w otwartej walce.
 • Jako najbardziej niebezpieczny gatunek we wszechświecie, Obcy oferuje możliwość gry postacią jak z koszmaru – potworem ze szczękami jak stalowe sidła i pazurami jak noże, wyłaniającym się z ciemności w roju towarzyszy.
 • Zagraj każdą ze stron walcząc przeciwko pozostałym w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. Przeciwstaw szczęki pazurom, a te karabinowi impulsowemu, odkrywając ponownie jeden z klasyków gry wieloosobowej.

AvP wykorzystuje Steam Cloud do przechowywania statystyk gry i informacji o umiejętnościach. Dane te są później używane przy dobieraniu przeciwników.

Bughunt Map Pack

Witaj na terenach łowieckich planety BG-386. Sprawdź swoje umiejętności na czterech nowych wieloosobowych mapach obejmujących bagna dżungli, miejsca katastrof statków z Obcymi, kompleksy przemysłowe i starożytne świątynie. Twoje środowisko będzie twoim najgroźniejszym wrogiem – ciągłe ulewy uderzają w ciebie, mgła skrywa łowców i jedynie błysk pioruna  pokazuje drogę.

Pakiet Bughunt Map Pack zawiera dwie mapy dla trybu Survivor i dwie mapy dla wszystkich innych trybów wieloosobowych.

Przegląd map:

 • Crashsite – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Crashsite to mapa na zewnątrz umieszczająca graczy na moczarach – zdominowanych przez rozbitą kapsułę ratunkową. Z dala od bagien rozlewa się wodospad oferujący rozległy widok, który jest częścią dużego „pierścienia” grywalnego obszaru, który otacza moczary pośrodku, z połączeniami pozwalającymi graczom poruszać się po mapie.
 • Furious – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Furious to mapa w stylu areny umieszczająca graczy w centralnym obszarze o kształcie cylindra zdominowana przez ogromny aktywny piec pośrodku.
 • Tempest – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Tempest to mapa na zewnątrz w stylu areny umieszczająca graczy w obszarze Kolonii BG-386 podczas ciemnej i burzowej nocy.

Oprócz niekończącej się chmary Obcych, gracze muszą również zmagać się z ich środowiskiem. Ciągła ulewa uderza w kolonię, przerywana przez błyski piorunów oświetlających otoczenie i ukazujących szturmowców Marines brnących w deszczu.

Po zakończeniu każdej fali, mgła roztacza się przed rozpoczęciem kolejnej, a upiorne kształty zaczynają podążać za graczem.

 • Monument – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Monument to mapa na zewnątrz umieszczona na BG-386 w niewidzianym nigdy wcześniej obszarze Monumentu nieżyjącego Wladcy Predatorów.

Zbudowany z celową geometrią służącą nawigacji Obcych, Monument stanowi wyzwanie dla graczy, którzy są już zaznajomieni z trybem Survivor. Obcy mogą pojawić się z dowolnego kierunku, a jeśli gracze nie ruszają się zbyt długo, stają się podatni na ataki „spitterów” Obcych obecnych na tym obszarze.

Swarm Map Pack

Przenieś się w całkowicie nowy wymiar pełen akcji i adrenaliny, gdzie toczy się walka pomiędzy Obcymi i Predatorami. Oto cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej.

Dwie nowe mapy do gry wieloosobowej, dla sześciu różnych trybów rozgrywki:

 • Doki: Zło nadciąga z głębin w opuszczonych dokach Weyland-Yutanis.
 • Placówka: Odzyskana przez BG-386 dżungla pełna żarłocznych roślin to perfekcyjny teren łowiecki dla wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt.

Dwie nowe mapy typu Survivor do czterech graczy, w których Marines muszą stawić czoła hordom obcych:

 • Rój: Głęboko w sercu Freya's Prospect znajduje się rój ksenomorfów. Każdy, kto tu wszedł, musi się strzec.
 • Maszyna: Stawisz czoło Fabryce? Światła mogą być włączone, ale nikogo tu nie ma... Jeszcze.

Wersja Collection zawiera : 

 1. Aliens vs. Predator,
 2. Aliens vs. Predator Swarm Map Pack,
 3. Aliens vs Predator Bughunt Map Pack.

Informacje o produkcie

Język Polski
NIE

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów