Dark Souls 3 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

78,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Dark Souls 3 to trzecia część jednej z najpopularniejszych gier z gatunku fabularnych gier akcji. Rozgrywka zaczyna się od edycji bohatera, w którego wcielimy się na resztę przygody, wyboru klasy, lub celowo jej braku, i zadecydowania, jaki przedmiot wspomoże nas na starcie. Pierwsza gra z serii ukazała się w 2009 roku na platformę PlayStation 3, a była nią Demon's Souls, która zaraz po premierze zdobyła rzeszę wiernych fanów. Nad produkcją Dark Souls 3 pieczę trzymał sam Hidetaka Miyazaki - ojciec gier soulslike.

Zaczynając przygodę z Dark Souls 3 nie będziemy zawiedzeni, już od pierwszej minuty poczujemy znajomy klimat mrocznego fantasy ze szczyptą horroru, a jeszcze zanim przejdziemy do kolejnej lokacji czeka nas wymagająca walka z bossem! Jedną z cech, która zatrzymuje przy sobie graczy na dłużej jest ciekawie opowiedziana historia. W Dark Souls nie otrzymamy niczego na tacy, fabułę musimy poznawać poprzez rozmowy z NPC, czytanie opisów przedmiotów czy też wnioskując z układu architektury danego poziomu. Ponadto w grze obejrzymy przerywniki filmowe, które rozwieją pozostałe wątpliwości. Bardziej ambitni gracze mogą dyskutować o przebiegu rozgrywki z innymi fanami, gdyż fora tematyczne wypełnione są po brzegi fachowymi analizami wydarzeń.

Gra zachwyci każdego posiadacza PC oraz konsoli PS4, ponieważ właśnie na te platformy została wydana.

Bandai Namco

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów