Assassin's Creed: Rogue Deluxe Edition (PC) Klucz Uplay

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

68,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Ameryka Północna, XVIII wiek. Pośród chaosu i przemocy wojny o kolonie amerykańskie, Shay Patrick Cormac, nieustraszony młody członek bractwa asasynów przechodzi mroczną transformację, która na zawsze zmieni przyszłość kolonii. Po tragicznej klęsce w trakcie niebezpiecznej misji, Shay odwraca się od asasynów, którzy w odwecie próbują pozbawić go życia. Odrzucony przez swoich dawnych braci, Shay decyduje, że musi zniszczyć wszystkich, którzy zwrócili się przeciwko niemu i ostatecznie stać się najgroźniejszym łowcą asasynów w historii świata.

Przedstawiamy Assassin's Creed Rogue, najmroczniejszą jak dotąd odsłonę serii Assassin's Creed. Jako Shay, będziesz świadkiem powolnej transformacji z asasyna w łowcę asasynów. Stwórz własne kredo i rozpocznij niesamowitą podróż przez Nowy Jork, dolinę dzikich rzek, aż po chłodne wody północnego Atlantyku. Twoim jedynym celem jest zniszczenie zakonu asasynów.

Cechy charakterystyczne

Zostań najgroźniejszym łowcą asasynów

Po raz pierwszy w historii poznaj świat Assassin's Creed z perspektywy templariusza. Graj jako Shay, który - prócz zabójczych umiejętności mistrza asasynów - posiada też zupełnie nowe zdolności i broń:

Wyposaż Shaya w zabójczą wiatrówkę, którą może walczyć z bliskiej i dalekiej odległości. Odwracaj uwagę, eliminuj i przechytrz wrogów za pomocą różnego rodzaju amunicji, w tym wyspecjalizowanych pocisków i granatów.

Broń się przed ukrytymi asasynami, korzystając z ulepszonego wzroku orła. Użyj go, by przez cały czas badać otoczenie i wykrywać asasynów, kryjących się w cieniach, na dachach i w tłumie.

Powoli kieruj się ku mrokowi

Śledź transformację Shaya - z żądnego przygód asasyna w ponurego i lojalnego templariusza, który poluje na swych byłych braci. Przeżyj wydarzenia, które sprowadzą Shaya na mroczną ścieżkę i prowadź go drogą, która na zawsze zmieni losy bractwa asasynów.

Nowa i ulepszona rozgrywka morska

Wejdź na pokład swojego okrętu, Morrigana, i walcz na skutych lodem morzach północnego Atlantyku oraz w wąskich przesmykach amerykańskich dolin rzecznych. Assassin's Creed® Rogue korzysta z nagradzanego systemu walki morskiej, znanego z Assassin's Creed® IV Black Flag™ i wprowadza zupełnie nowe elementy rozgrywki, m.in.:

Nowa taktyka wroga: Broń się przed asasynami w trakcie, gdy próbują dostać się na pokład Twojego okrętu i pokonać załogę. Zwalczaj ich szybko, zanim stracisz zbyt wielu marynarzy.

Nowa broń, taka jak płonąca oliwa, która pozostawia ślad ognia, pozwalający spalić okręty wroga oraz kartaczownica Puckle'a, która prowadzi ogień ciągły, niczym karabin maszynowy.

Lodowy świat, pełen możliwości: Przebijaj się przez lodową krę i odkrywaj ukryte miejsca. Chowaj się za górami lodowymi w trakcie bitew morskich.

Potężny, zróżnicowany i otwarty świat do zbadania

Historia Shaya pozwoli Ci odkryć trzy unikatowe miejsca.

Północna część Oceanu Atlantyckiego. Poznaj mroźne wichry i potężne góry lodowe Arktyki w tej ogromnej lokacji morskiej.

Dolina rzeki. Potężna, hybrydowa lokacja na amerykańskim pograniczu, płynnie łącząca nawigację rzeczną z eksploracją pieszą.

Nowy Jork. Jedno z najbardziej znanych miast na świecie, wiernie odtworzone w XVIII-wiecznych realiach.

Edycja Deluxe zawiera : 

 1. Podstawowa gra,
 2. The Armor of Sir Gunn Quest,
 3. The Siege of Fort de Sable,
 4. The Master Templar Pack,
 5. The Explorer Pack,
 6. Four Time Savers Packs.

Informacje o produkcie

Platforma
Uplay
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Uplay.

 1. Przejdź na stronę: http://uplay.ubi.com/ i pobierz klient Uplay
 2. Zainstaluj aplikację Uplay i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta uplay kliknij Ustawienia (Settings) i wybierz Aktywuj Produkt (Activate Product).
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
 6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://support.ubi.com/pl-PL/faqs/000025605

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów