Dead Cells (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

100,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Dead Cells jest produktem niezależnego francuskiego studia. To eksploracyjna gra akcji o wysokim poziomie trudności bossów. Wyróżnia się pixelartową grafiką wzbogaconą o nowoczesne efekty. Prezentuje się jak bardzo dobry roguelike z elementami gatunku metroidvanii. Inspirowana była najlepszymi produkcjami z gatunków oraz fantastyczną serią Dark Souls.

Jest to wymagająca produkcja, zmuszająca graczy do podejmowania szybkich decyzji oraz dopracowania do doskonałości umiejętności sterowania postacią podczas starć. Rozgrywka opiera się na eksploracji zamkowych korytarzy, sprawnym wykorzystaniu swojego oręża i wymagających walkach. Śmierć jest tu permanentna, lecz gracz zachowuje pewien postęp mimo porażki. To sprawia, że kolejne próby są nieco łatwiejsze.

Obraz w Dead Cells został przedstawiony w rzucie z boku w dwuwymiarowej grafice. Gra jest mroczna, a zamkowe korytarze, skrytki i skarby zostały stworzone z wykorzystaniem proceduralnie generowanych map. To rozwiązanie pozwala na dłuższą zabawę, ponieważ każda nowa gra to inna konstrukcja zamku.

Motion Twin

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów