Just Cause 4 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

98,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Just Cause 4 to czwarta część popularnej serii gier akcji opracowanych przez szwedzkie studio Avalanche Studios. Podobnie jak w poprzednim wydaniu serii, gra zadebiutowała na platformach takich jak PC Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Głównym bohaterem Just Cause 4 jest Rico Rodriguez, postać dobrze znana z poprzednich części serii. Tym razem wchodzi do fikcyjnego kraju Solis w Ameryce Południowej. Obywatele tego kraju muszą zmierzyć się z trudnymi warunkami pogodowymi i reżimem Czarnej Ręki - paramilitarnej organizacji kierowanej przez bezlitosną Gabrielę Morales. Rico musi sobie z nią poradzić, niszcząc chaos i zniszczenie, gdziekolwiek się pojawi. Odkryje także prawdę o swoim ojcu.

W Just Cause 4 akcja jest prezentowana z perspektywy trzeciej osoby. Gracze są zabierani do otwartego świata wielkości tysiąca dwudziestu czterech kilometrów kwadratowych. Jest to największa mapa stworzona przez Avalanche Studios i obejmuje lasy tropikalne, wysokie góry, pustynie, miasta i wioski. Gracze mogą podróżować przez tereny pieszo lub korzystając z różnych pojazdów. Poza motocyklami, samochodami, helikopterami i odrzutowcami dostępne są transportery, buldożery, dźwigi, narty wodne. Gracze mogą również ślizgać się kombinezonem lub brać udział w skokach spadochronowych.

Square Enix

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Zobacz także

Just Cause 2 (PC) Klucz Steam

Cena 16,00 zł
Interesujesz się życiem tajnych agentów wywiadu? Ciekawią Cię problemy które towarzyszą ich pracy, a może masz marzy Ci się krajoznawcza wycieczka...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów