OVERKILL's The Walking Dead (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

202,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

OVERKILL's The Walking Dead to pełna akcji gra w trybie kooperacji dla czterech osób z widokiem z pierwszej osoby, której fabuła rozgrywa się w Waszyngtonie po wybuchu epidemii przywracającej zmarłych do życia. W tym teście umiejętności, strategii i pracy zespołowej gracze połączą się z maksymalnie trzema przyjaciółmi w różnych misjach, zabezpieczając zaopatrzenie, jak również ocalałych, aby wzmocnić swój obóz przed zagrożeniem zarówno zmarłych, jak i żywych - w każdy konieczny sposób.

 

Nowa historia w świecie żywych trupów. W grze OVERKILL’s The Walking Dead gracze zostają zapoznani z Aidanem, Mayą, Grantem i Heather; cztery osoby zebrane razem z konieczności i chęci zrobienia wszystkiego, aby pozostać przy życiu w postapokaliptycznym świecie. Zainspirowany bogatą fabułą oryginalnych powieści graficznych Roberta Kirkmana, OVERKILL’sThe Walking Dead rzuca światło na niektóre wydarzenia, które mają miejsce w Waszyngtonie.

 

Witaj w Wasteland w Waszyngtonie. Zbadaj stolicę po wybuchu epidemii i odkryj, co się stało. Podróżuj po dzielnicach opuszczonego miasta i szukaj zaginionych dzielnic, takich jak Georgetown, w poszukiwaniu łupów, zaopatrzenia i innych, którzy przeżyli. Poruszaj się cicho, ponieważ zarówno zmarli, jak i żywi mogą usłyszeć jakikolwiek hałas, a każdy błąd wiąże się z ryzykiem przyciągnięcia hordy nieumarłych.

Opis

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów