Sleeping Dogs Definitive Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

35,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Jak daleko się posuniesz, żeby zlikwidować Triady?

Definitive Edition to przerobione, zrekonstruowane i stworzone na nowo z myślą o nowej generacji wydanie gorąco przyjętej i wielokrotnie nagradzanej przygody z akcją w otwartym świecie. Wszystkie 24 wcześniej dostępne rozszerzenia DLC zostały włączone do gry, w tym wydłużający główny wątek fabularny epizod Year of the Snake oraz Nightmare in North Point o tematyce horroru. Ponadto dzięki bogactwu nowych ulepszeń technologicznych, dźwiękowych i wizualnych, Hongkong nigdy wcześniej nie był tak żywy.

Jaskrawe, neonowe miasto tętniące życiem egzotyczne lokacje Hongkongu i ruchliwe ulice oraz targowiska skrywają jedną z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie: złowrogie Triady. Graj jako Wei Shen - wysoko wykwalifikowany tajny policjant próbujący rozbić Triady od środka. Będziesz musiał udowodnić swoją wartość walcząc o swoje miejsce w hierarchii organizacji, biorąc udział w brutalnych działaniach przestępczych, jednocześnie pozostając pod przykrywką.

Pokonuj swoich przeciwników w brutalnych starciach wręcz przy wykorzystaniu niezrównanego systemu sztuk walki. Zdominuj tętniące życiem ulice Hongkongu w ekscytujących nielegalnych wyścigach ulicznych i zniszcz go w wybuchowych akcjach z bronią palną. Hongkong w Sleeping Dogs jest nadzwyczajnym placem zabaw.

Pracując pod przykrywką, masz inne zasady.

Dzięki wszystkim 24 dotychczas dostępnym rozszerzeniom DLC i bogactwie wizualnych usprawnień, Hongkong nigdy wcześniej nie był tak żywy.

Cechy gry:

  • Dojrzała, realistyczna opowieść o policjancie-tajniaku, w której każda zła decyzja może w dowolnym momencie pozbawić cię elementu zaskoczenia.
  • Wybuchowa akcja napędzana idealną mieszanką zabójczych sztuk walki, intensywnych strzelanin oraz brutalnych egzekucji.
  • Epickie emocje z dużą prędkością: Zapalaj ulice albo rozrywaj morze dzięki szerokiemu wyborowi egzotycznych samochodów, motocykli oraz motorówek wyścigowych.
  • Hongkong jest twoim nadzwyczajnym placem zabaw: Bierz udział w nielegalnych ulicznych wyścigach, stawiaj zakłady w walkach kogutów, lub wyluzuj się przy karaoke. Są niezliczone sposoby, żeby zabawić się w różnych dzielnicach Hongkongu.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów