Far Cry 4 (PC) Klucz Uplay

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

49,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

W Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą.

Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat - Pagana Mina.

  • Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piekny... i niebezpieczny.
  • Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzyne. Uważaj tylko kiedy będziesz polował czy przypadkiem coś nie poluja na Ciebie.
  • Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego Żyrokoptera następnie "zanurkuj" wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet sześciotonowgo słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga.
  • Wybierz odpowidnią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszysto. 

Opis

Platforma
Uplay

Zobacz także

Far Cry 5 (PC) Klucz Uplay

Cena 111,99 zł
Far Cry 5 stanowi kolejną już odsłonę bardzo popularnej serii zapoczątkowanej przez niemieckie studio Crytek, kontynuowane od jakiegoś czasu przez...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów