Just Cause 2 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

10,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Interesujesz się życiem tajnych agentów wywiadu? Ciekawią Cię problemy które towarzyszą ich pracy, a może masz marzy Ci się krajoznawcza wycieczka w głąb dżungli? Wciel się w Rico Rodrigueza i przeżyj szalenie niebezpiecznie przygody agenta CIA! Zagraj w Just Cause 2 i przekonaj się sam jak zwodnicza potrafi być dżungla. Just Cause 2 to sequel dynamicznej gry akcji z jeszcze lepszą grafiką. Grę cechuje niesamowity realizm mający odzwierciedlenie w bujnym i różnorodnym klimacie, zmiennych warunkach pogodowych, fizyce pojazdów. Swoboda podejmowania decyzji wyzwala wielowątkowe, dwuznaczne sytuacje zmieniające w każdej chwili bieg akcji, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę.

 

Wejdź w skórę prawdziwego komandosa i przedzieraj się przez morderczą dżunglę, skacz ze spadochronu, wspinaj się na ośnieżone szczyty, walcz i likwiduj wrogów bez najmniejszego mrugnięcia okiem. Zagraj w Just Cause 2 i sprawdź czy raj może być piekłem?

 

Charakterystyczne cechy:

  • Sequel jednej z najlepiej sprzedających się gier Just Cause z jeszcze lepsza grafiką.
  • Wielowątkowa i dynamicznie zmieniająca się akcja.
  • Doskonała grafika wiernie odzwierciedlająca specyfikę rajskiej wyspy.
  • Niesamowity realizm akcji.

Opis

Platforma
Steam

Zobacz także

Just Cause 4 (PC) Klucz Steam

Cena 127,00 zł
Just Cause 4 to czwarta część popularnej serii gier akcji opracowanych przez szwedzkie studio Avalanche Studios. Podobnie jak w poprzednim wydaniu...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów