Just Cause 3 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

17,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Śródziemnomorska Republika Medici cierpi pod brutalnymi rządami generała Di Ravello, dyktatora z niezaspokojonym apetytem na władzę. Zacznij działać Rico Rodriguezem, człowiekiem z misją zniszczenia władzy generała wszelkimi niezbędnymi środkami. Z ponad 400 milami kwadratowymi całkowitej wolności od nieba do dna morskiego i ogromnym arsenałem broni, gadżetów i pojazdów, przygotuj się do rozpętania chaosu w najbardziej kreatywny i wybuchowy sposób, jaki możesz sobie wyobrazić.

Cechy gry:

  • Poznaj śródziemnomorski wyspiarski raj z pełną wolnością w pionie skacz z akrobacjami na spadochronie, skacz z wysokich miejsc i nurkuj swobodnie w otwartym świecie z praktycznie żadnymi ograniczeniami.
  • Szybuj w powietrzu i zeskakuj z gór z twoim Wingsuitem dającym ci zupełnie nowy sposób na sianie śmierci z nieba.
  • Wykorzystuj chwytak i spadochron do wdrapywania się na budynki, porywania pojazdów, poruszania się szybko lub wiązania obiektów ze sobą dla uzyskania nowych kreatywnych sposobów na sianie Chaosu.
  • Powoduj potężne serie zniszczeń w bazach militarnych, portach, więzieniach, posterunkach policji i placówkach łączności, aby doprowadzić do upadku dyktatora.
  • Uzbrój się w szeroki wachlarz broni od strzelb i wyrzutni rakiet po niszczyciele czołgów i naloty.
  • Wybieraj z ogromnej gamy różnych pojazdów do jazdy, w tym motorówek, odrzutowców, śmigłowców, samochodów sportowych z turbodoładowaniem i super motocykli.
  • Stań się żądny przygody dzięki wielu misjom wyzwań i znajdźkom do odkrycia.
  • Sieciowe funkcje społecznościowe.

Opis

Platforma
Steam

Zobacz także

Just Cause 4 (PC) Klucz Steam

Cena 127,00 zł
Just Cause 4 to czwarta część popularnej serii gier akcji opracowanych przez szwedzkie studio Avalanche Studios. Podobnie jak w poprzednim wydaniu...

Just Cause 2 (PC) Klucz Steam

Cena 10,00 zł
Interesujesz się życiem tajnych agentów wywiadu? Ciekawią Cię problemy które towarzyszą ich pracy, a może masz marzy Ci się krajoznawcza wycieczka...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów