Watch Dogs 2 Deluxe Edition (PC) Klucz Uplay

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

96,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Watch Dogs 2 (PC) to kontynuacja futurystycznej sandboksowej gry akcji, która miała swoją premierę w roku 2014. Głównym bohaterem części pierwszej był Aiden Pearce, wyjątkowo utalentowany haker i antybohater, który w futurystycznym świecie pełnym skomplikowanych zależności i działającym pod kontrolą Centralnego Systemu Operacyjnego (ctOS), poprzez wykorzystanie swoich hakerskich umiejętności mścił się za rodzinną tragedię, która go dotknęła.

 

Kolejna odsłona gry została osadzona w San Francisco, a uczestnik rozgrywki tym razem wciela się w rolę Marcusa Hollowaya, nieformalnego szefa niewielkiej grupy hakerskiej o nazwie DedSec. W przeciwieństwie do części pierwszej, młodzi hakerzy nie są wiedzeni tylko chęcią zemsty na ludziach winnych przykrych wydarzeń, jakie ich dotknęły, ale chcą ujawnienia prawdy o ctOS 2.0, poza tym ze swojego fachu uczynili rozrywkę. Obiektem ich zabiegów nadal pozostaje ctOS, którego zabezpieczenia nie są tak dobre, by nie dało się ich obejść.

 

Główną atrakcją rozgrywki Watch Dogs 2 jest spora liczba gadżetów i możliwość hakowania poszczególnych elementów otoczenia, dzięki czemu można nie tylko wpływać na działanie urządzeń elektronicznych, ale na przykład całkowicie sparaliżować miejską infrastrukturę.

W porównaniu z premierową odsłoną świat gry wydaje się bardziej rozległy, a możliwości zaoferowane uczestnikom rozgrywki – znacznie szersze. Do ich dyspozycji oddano między innymi nowe gadżety i nowe pojazdy. Pewnych poprawek doczekał się też system poruszania się graczy, teraz bardziej przypominający parkour i stwarzający więcej możliwości, o ile gracz umie go umiejętnie wykorzystać.

 

Gra w trybie misji dla pojedynczego gracza jest bardzo rozbudowana i gwarantuje wiele godzin niezwykle wciągającej rozgrywki przeciwko oponentom obdarzonym Sztuczną Inteligencją. Twórcy Watch Dogs nie zaniedbali jednak również trybu wieloosobowego, pozwalającego realizować misje w nie mniej wciągającej kooperacji.

 

Twórcy gry, chcąc stworzyć produkt spełniający oczekiwania posiadaczy najnowszych „pecetów” i konsol ósmej generacji, oparli go o zmodyfikowany engine Disrupt, który dowiódł swojej wartości w pierwszej odsłonie gry. Pozwoliło to na zaimplementowanie szczegółowych tekstur, wiarygodnych modeli postaci i dało finalny efekt w postaci fotorealistycznej grafiki oraz przemawiającej do gracza, responsywnej fizyki gry.

Informacje o produkcie

Platforma
Uplay
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Uplay.

  1. Przejdź na stronę: http://uplay.ubi.com/ i pobierz klient Uplay
  2. Zainstaluj aplikację Uplay i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta uplay kliknij Ustawienia (Settings) i wybierz Aktywuj Produkt (Activate Product).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://support.ubi.com/pl-PL/faqs/000025605

Zobacz także

Watch Dogs (PC) Klucz Uplay

Cena 24,00 zł
Trzeba tylko przesunąć palec. Łączymy się z przyjaciółmi. Kupujemy najnowsze gadżety i wyposażenie. Dowiadujemy się co się dzieje na świecie. Ale...

Watch Dogs Complete Edition...

Cena 99,00 zł
Trzeba tylko przesunąć palec. Łączymy się z przyjaciółmi. Kupujemy najnowsze gadżety i wyposażenie. Dowiadujemy się co się dzieje na świecie. Ale...

Watch Dogs 2 (PC) Klucz Uplay

Cena 59,99 zł
Watch Dogs 2 (PC) to kontynuacja futurystycznej sandboksowej gry akcji, która miała swoją premierę w roku 2014. Głównym bohaterem części pierwszej...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów