Yakuza 0 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

65,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Na pewno znasz klasyki kina traktujące o mafii - "Ojciec Chrzestny" oraz "Scarface". Jednak nie tylko amerykańska Cosa Nostra jest taka potężna, w Kraju Kwitnącej Wiśni od lat króluje Yakuza- mafia japońska.Gra "yakuza 0" przeniesie cię to Japonii lat osiemdziesiątych XX wieku, w czasy gdy gangi Yakuzy na dobre rządziły ulicami Tokio i Osaki. 

Yakuza 0 wyszła na trzy platformy: Playstation 3, Playstation 4 oraz PC. Gra jest prequelem wydanej w 2006 r. na Playstation 2  "Yakuza". Natomiast "Yakuza Zero" jest grą typu sandbox, dającą tobie pełną swobodę w eksplorowaniu świata. W grze wcielasz się w dwie postacie. Pierwszą z nich jest Kazuma Kiryu- mafijny windykator długów, który ma poważne kłopoty i musi przetrwać w półświatku mafijnym. Drugą postacią jest pojawiający się już w poprzedniej osłonie Goro Majima- młody biznesmen menadżerujący klubowi kabaretowemu. Yakuza 0 zawiera trzy dynamiczne style walki, pozwala ci w trakcie strzelaniny lub bijatyki na interakcje z otoczeniem. Jednak co najważniejsze, gra aż tętni klimatem Japonii, który do końca cię pochłonie. Tak samo jak losy protagonistów. obfitujące w ciekawe misje fabularne.

 

Zagraj więc w Yakuzę 0 i zostań postrachem japońskiego półświatka!

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów