Śródziemie: Cień Wojny Edycja Ostateczna (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

103,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Śródziemie: Cień Wojny jest sequelem gry Śródziemie: Cień Mordoru. Seria osadzona jest w świecie znanym z twórczości J.R.R. Tolkiena („Władca Pierścieni”, „Hobbit”, „Niedokończone opowieści” i inne). Produkcja studia Monolith Productions, wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment miała swoją premierę 10 października 2017 roku. Jest to gra akcji w świecie otwartym z fabułą stricte przylegającą do swej poprzedniczki i kontynuującą znane z niej wątki.

Gracze kontrolują poczynania dwójki głównych bohaterów – Taliona – Strażnika Północy i Celebrimbora – elfa-upiora, odpowiedzialnego w przeszłości za wykucie Pierścieni Władzy. Bohaterowie postanawiają stworzyć kolejny Pierścień, który pomoże zyskać armię sojuszników i  docelowo zniszczyć potężnego Saurona.

Mechanika gry jest nastawiona na odkrywanie obszernej krainy, a poruszać się można zarówno pieszo jak i wierzchem na różnych stworzeniach. Walki są efektowne graficznie, dynamiczne, oparte o kombinacje ataków i kontrowanie ciosów przeciwnika. Producenci wprowadzili liczne usprawnienia i zmiany w zakresie mechaniki gry. Pojawił się m.in. wyjątkowy system Nemezis, który generuje ewoluujących przeciwników spersonalizowanych, posiadających mocne i słabe strony, indywidualny wygląd, własne imię i historię postaci. Nowością są także bitwy całych armii różnorakich stworzeń, których odmian także w tej części przybyło.

Gra szczyci się grafiką w 3D najwyższej jakości. Dopracowane są detale zarówno postaci jak i otoczenia, zachwycają liczne animacje i realistyczne światło.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów