Mafia III Deluxe Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

59,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

MAFIA III to wydana w 2016 roku trzecia część słynnej serii z Lincolnem Clayiem, weteranem z Wietnamu na czele. Akcja gry toczy się w 1968 roku w fikcyjnym mieście New Bordeaux i polega na wykonywaniu wielu misji, w których główny bohater gry dokonuje rabunków, bierze udział w strzelaninach i rozbojach czy po prostu dopuszcza się innych przestępstw. Fabuła Mafii III opiera się na poszukiwaniu włoskiego członka mafii - Sala Marcano, na którym Clay szuka zemsty za zamordowanie swoich przyjaciół - gangsterów.

Akcja rozgrywana jest z perspektywy trzeciej osoby, a otwarty świat pozwala na swobodne poruszanie się po mrocznych zakątkach New Bordeaux. Miasto podzielone na 10 dzielnic, to nie lada gratka dla miłośników tej gry, gdyż obszar po którym porusza się główny bohater jest bardzo obszerny i ciekawy. W zależności od upodobań i obranej taktyki, gracz może realizować misje ukrywając się lub po prostu biegając czy jeżdżąc po ulicy ze strzelbą, karabinem czy rewolwerem. Brutalne i widowiskowe sceny walki, to wisienka na torcie dla miłośników gangsterskich porachunków. 

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów