Tekken 7 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

80,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Tekken 7 to siódma odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier opracowanej przez Namco (obecnie Bandai Namco Entertainment). Gra została pierwotnie wydana w marcu 2015 roku w Japonii.

Tekken 7 jak zwykle bierzemy udział w turnieju King of the Iron Fist. Pomiędzy bitwami poznajemy mroczne sekrety świata Tekken, w tym spór rodzinny między Heihachim Mishimą, a jego synem Kazuyą. 

Gra Tekken 7 jest grą zręcznościową . Odbywa się na specjalnych arenach. Wprowadza dwie nowe mechanizmy rozgrywki. Pierwszy z nich, Rage Art , pozwala nam zadawać serie krytycznych trafień, które mogą zająć do 30% punktów życia przeciwnikowi. Drugi, Power Crush , pozwala nam kontynuować atak, nawet jeśli zostaliśmy trafieni i odrzuceni przez naszego wroga. W grze pojawia się tak zwany atak śrubowy. Jeśli użyjemy go na przeciwniku, który podskoczył jest rzucany na bok i możemy zadać mu więcej obrażeń, gdy wyląduje. Mechanika ruchu również uległa nieznacznej poprawie.

Tekken 7 oferuje kilka niezwykłych trybów dla jednego i dla wielu graczy. Tryb Story jest najbardziej złożony. Ma dialogi, które powoli ukazują fabułę gry. Należy wspomnieć, że Bandai Namco zdecydowało się zrezygnować z trybu multiplayer pomiędzy konsolą, a PC.

Bandai Namco

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 13 produktów