Injustice 2 Ultimate Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

113,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Injustice 2 to kontynuacja gry stworzonej przez NetherRealm Studios, twórców bestsellerowej serii gier Mortal Kombat. Po wydarzeniach z pierwszej części serii Batman i jego towarzysze stają przed zadaniem odbudowy społeczeństwa. Ziemia jest w chaosie, który potęgowany jest przez nowe zagrożenia.

Injustice 2 to wspaniała gra, w której możemy kontrolować kilkadziesiąt postaci z komiksów DC Comics. Oprócz Batmana i Supermana będziemy mieli szansę zagrać jako Harley Quinn, Wonder Woman, Cyborg, Green Lantern lub Scarecrow. Walka odbywa się na różnych arenach zlokalizowanych w takich miejscach jak Atlantis, Gotham City lub Metropolis. Walki są bardzo dynamiczne, a kluczem do zwycięstwa jest umiejętne wykorzystanie umiejętności postaci i łączenie ataków w potężne kombinacje.

Elementy RPG to największa nowość wprowadzona w Injustice 2. W trakcie gry zbieramy nowe elementy wyposażenia, które wpływają na wygląd i umiejętności bojowe naszej postaci, przez co stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Dodatkowo, w miarę postępów uzyskujemy dostęp do nowych umiejętności. Dzięki nim będziemy skuteczniejsi w walce.

Injustice 2 można grać samodzielnie lub przeciwko innym graczom. Tryb multiplayer jest obecny nie tylko w wersji mobilnej gry, ale także na konsolach i komputerach.

Warner Bros

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 12 produktów