Grand Theft Auto V: Premium Online Edition (Xbox One) Klucz XBOX

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

167,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii w historii gier wideo. Gra została wydana początkowo na Xbox 360 i PlayStation 3 w 2013 roku. Wersja na komputery to rozszerzona i ulepszona edycja oryginalnego tytułu. Oferuje pełną obsługę wysokiej rozdzielczości ekranu. Tekstury i trójwymiarowe modele są wyższej jakości. Świat gry jest bardziej żywy dzięki zwiększonej liczbie pieszych i samochodów w ruchu drogowym. System oświetlenia, uszkodzenia samochodu i warunki pogodowe także zostały udoskonalone. Pojawiają się również nowe misje, bronie, pojazdy i opcje personalizacji postaci. 

Grand Theft Auto V zawiera trzy zupełnie różne postacie: Michaela - byłego rabusia banku ze Wschodniego Wybrzeża, będącego obecnie pod ochroną świadków, Trevor - emerytowany pilot wojskowy cierpiący na zaburzenia psychiczne i Franklin - młody człowiek z getta, zbierający samochody od dłużników lokalnego armeńskiego handlarza. Każdy z nich reprezentuje inne pochodzenie społeczne. Fabuła i rozgrywka pozwalają graczom przełączać się pomiędzy tymi trzema postaciami w dowolnym momencie - możesz szybko odkrywać świat Los Santos i zawsze być w centrum akcji.

Główna metropolia Grand Theft Auto V - Los Santos - i jej różnorodne otoczenie (góry, pustynie, klify, pola, doliny, bazy wojskowe, a nawet strefa przybrzeżna miasta z podwodnymi kanionami i rafami koralowymi) to największy świat, jaki kiedykolwiek stworzono przez programistów Rockstar North.

Informacje o produkcie

Platforma
Xbox
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie XBOX.

  1. Przejdź na stronę: https://www.xbox.com/
  2. Zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Po zalogowaniu kliknij w swój avatar, a następnie w trzy kropki (...) znajdujące się w prawym dolnym rogu wysuniętego menu.
  4. Z wyświetlonego wysuniętego menu wybierz "Redeem code" lub wykorzystaj link https://redeem.microsoft.com/
  5. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  6. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  7. Jeśli wystąpi problem z aktywacją kodu musisz wpisać go wykorzystując swoją konsolę.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów